Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Professionalgamers Server European !


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Unban FD Nazist

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Unban FD Nazist Empty Unban FD Nazist Lun Mai 26, 2014 4:55 pm

fd.lightlover


Nou Venit
Nou Venit

Buna ziua! imi pare rau ca am ajuns sa scriu acest lucru pe forum,dar adminii vostri nu sunt unii dintre cei mai competenti.Tocmai mi-am luat ban de la un admin care avea 3 cuvinte in nickname,nu i l-am retinut.Se pare ca dansul nu stie ce inseamna aia sunet.Mi-a dat blind o data,am murit,a fost respawn,am stat cu blind inca 10 secunde timp in care ma tot rugam sa mi-l scoata.Apoi eram doar 2v3 pe d2,si eu mergand cu walk,normal ca auzeam tot ce tropaie.Si mi-am luat destroy.Nu ma intereseaza de ban,oricum am IP dinamic,vreau doar sa luati masuri si sa nu mai dati admin la toata lumea care nu stie sa faca diferenta intre un jucator bun si un codat.Joc cs din 2002,deci 12 ani,am inceput cu cs 1.5,am fost admin 3 ani,cate 1 an pe cate 1 server,am donat am fost respectat,am jucat 1 an si ceva numai fy_snow.Si voi dati admin la niste copii cu 3 ani experienta in cs...in fine,rog sa luati masuri.
O seara buna in continuare!

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum