Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Professionalgamers Server European !


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

unban portocalaa

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1unban portocalaa Empty unban portocalaa Dum Sept 01, 2013 9:33 am

andreyo


Nou Venit
Nou Venit

salut!

am primit slay,apoi gag,apoi kick ,apoi DISTROY,apoi BAN PERMANENT de la adminul shhht!
MOTIVUL: eram pe harta alexandra,eram tero si stateam aproape de baza tero, mai ramasesera 4 jucatori,cand adminul shhht! a zis: BMB altfel slay,Eu i-am zis adminului ca bmb era in baza la un jucator AFK,dar adminul shhht! a inceput sa dea slay la toti jucatorii ramasi inclusiv mie.Dupa i-am zis adminului urmatoarele: admine esti orb?u nu vezi ca era bmb afk in baza,dc dai slay? Adminul dupa care mi-a dat gag 10 min,si am scris pe u@ dc dai gag? dupa ce ca dai slay degeaba.DUPA CARE ADMINUL MI-A DAT KICK,am reintrat si am zis ca ii fac reclamatie pe forum pt ca da slay si kick in prostie,fara motiv,DUPA CARE A ZIS: OK ATUNCI IA AICI CA SA AI UN MOTIV MAI BUN(si mi-a dat BAN PERMANENT si DISTROY).
VA ROG SA-I ATRAGETI ATENTIA ADMINULUI DEOARECE IN FELUL ACESTA NU VETI MAI AVEA JUCATOR PE SERVERI,iar daca adminul zice ca a fost altfel decat ce am scris eu mai sus va rog sa arate o mica dovada.
Cu respect: andrey

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum